You are currently viewing Edukacja, a sprzedaż online – bezpłatne szkolenie

Edukacja, a sprzedaż online – bezpłatne szkolenie

  • Jesteś nauczycielem lub edukatorem?
  • Czy masz sklep internetowy lub kiedykolwiek myślałeś/myślałaś, aby go otworzyć?
  • Pracujesz w szkole i, choć kochasz uczyć, to czujesz, że system Cię coraz bardziej ogranicza?
  • Twoje zarobki nijak się mają do Twojego zaangażowania, poziomu wykształcenia i ilości energii, którą każdego dnia bezzwrotnie inwestujesz w swoje lekcje?

Od nauczyciela z pasją do skutecznego przedsiębiorcy

Różne koleje losu i spotkania z ludźmi doprowadziły mnie do tego, że przy 30 godzinach “tablicowych” w tygodniu postanowiłem otworzyć własną firmę. Moja pierwsza oferta to było tworzenie stron internetowych, wirtualnych wycieczek oraz realizowanie filmów. Być może mi nie uwierzysz, ale wcześniej przez wiele lat uczyłem się tego z pasji i robiłem to bezpłatnie dla szkoły, w której wtedy pracowałem i to właśnie dzięki temu byłem gotowy rozpocząć sprzedaż moich usług “na zewnątrz”. W zasadzie to firma powstała, by obsłużyć jednego dużego klienta i tak się bałem, że w głowie miałem tylko wykonanie zadania i zamknięcie firmy. Na całe szczęście zaczęło mnie jarać bycie przedsiębiorcą. Budowanie ofert, motywacja do samorozwoju, ale chyba najbardziej lubię pomagać moim klientom. Ooo właśnie, słowo klient, produkt i sprzedaż zagościły w moim codziennym słowniku. A wcześniej, jako etatowiec, bałem się ich jak ognia. Dziś nadal się boję, ale moje doświadczenie pozwala mi bać się i robić. Firmy nie zamknąłem w 2014 roku, a dziś nadal łączę pracę w szkole (kocham to!) z budowaniem jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek edukacyjnych w Polskim internecie i tworzeniem oraz sprzedaż produktów w internecie. Pan Belfer nigdy by nie powstał, gdybym nie odważył się założyć firmy (z zerową wiedzą o tym jak być skutecznym przedsiębiorcą). A firma nigdy by nie powstała, gdyby nie Szkolne Koło Filmowe, które stworzyłem i dzięki któremu i dla którego tak wiele się uczyłem.

Twoja wiedza może być doceniona w innym miejscu

Bardzo dobrze rozumiem nauczycieli. Identyfikuję się z ich lękami, bo też bałem się oceny, bałem się, co się stanie, jak mi się nie uda, ale jeszcze bardziej – co się stanie, jak mi się uda. Bardzo dobrze czuję się w internecie, rozumiem go i rozumiem moich odbiorców, ale i tak czekałem zdecydowanie za długo, żeby stworzyć swój i rozpocząć sprzedaż swojego pierwszego produktu. “Czy to nie będzie wstyd” – tak wtedy myślałem. Pandemia i zdalne nauczanie zmieniły jednak wszystko. Współtworzyłem takie projekty jak Nauczycielwsieci.pl, Lekcjewsieci.pl, AkademiaPrzyrodnika.pl, które były odpowiedzią na potrzeby tysięcy nauczycieli i edukatorów z całej Polski. W różnych zespołach realizowaliśmy różne projekty, ale każdy z nich przekonywał mnie, jak duża moc tkwi w nauczycielach. Ale ta moc jest najczęściej blokowana, przez strach, brak pewności siebie i wiedzy jak zacząć zmieniać swoje życie, a nie czekać aż ktoś je zmieni. Masz czasami takie blokady w sobie?

A co jak Ci powiem, że gdzieś tam w sieci są może dziesiątki, może setki, a może nawet tysiące osób, które chcą umieć to co Ty już umiesz? A co jak Ci powiem, że Twoja wiedza i doświadczenie to Twój najcenniejszy towar? A może jesteś dobry/dobra jeszcze w czymś innym niż edukacja, może tworzysz rękodzieło, albo pyszne przetwory? Jestem przekonany, że gdzieś są ludzie, którzy potrzebują właśnie togo, co masz Ty. Właśnie tutaj wchodzi potęga sprzedaży w internecie, czyli tzw. e-commerce.

Chcesz lepiej zrozumieć mechanizmy rządzące światem e-commerce w 2023? Chcesz wiedzieć, jakich błędów uniknąć na początku drogi do bycia przedsiębiorczym nauczycielem? Chcesz działać skuteczniej, pewniej i bardziej samodzielnie?
Jak tak to doczytaj ten post do końca i skorzystaj z propozycji, które dla Ciebie przygotowałem wraz z liderami społeczności Ecommerce.pl

W Polsce jest 50 tys. sklepów internetowych, z czego większość upadnie w ciągu roku. Dlaczego?
Bo mnóstwo osób otwiera swoje sklepy myśląc, że jest to proste, że w Internecie “samo się”.
To jest fajnie i ciekawe, ale nie jest łatwe i aż tak automatyczne (w przeciwieństwie to tego co mówią niektóre reklamy).

Teoria to jedno, a praktyka to drugie. Dlatego dowiedz się, co o prowadzeniu własnego sklepu mówią osoby z doświadczeniem.
Moim gościem będzie Marcin Majzner – założyciel CupSell.pl mający ponad 20 lat doświadczenia w branży Internetowej.

Bezpłatne spotkanie z Marcinem Majznerem

Zapraszam Cię na BEZPŁATNE spotkanie już w czwartek 24.08 o 20:00 16:00 (liczba miejsc ograniczona, wymagana rejestracja) opowiemy Ci, co jest ważne w sprzedaży internetowej, jakie są podstawowe błędy przy wchodzeniu do internetu.
Chcesz odkryć potencjał branży e-commerce i dowiedzieć się, jak będąc nauczycielem/nauczycielką, sprawnie prowadzić sklep internetowy?

Czas zrealizować swoje marzenia!

Co dokładnie czeka  Cię na webinarze?
Poznasz tajniki skutecznego wkraczania w świat e-commerce i tworzenia swojego sklepu internetowego, który odniesie sukces.
Dowiesz się, jakie działania są kluczowe, aby skutecznie prowadzić sprzedaż online i wreszcie zarabiać tyle, na ile zasługujesz.
Usłyszysz, w jaki sposób łączyć pracę w szkole z działalnością online, a także, w jaki sposób spieniężać online swoją wiedzę.

Ponadto otrzymasz możliwość udziału w wyjątkowym wydarzeniu, historycznym, pierwszym święcie polskiej branży e-commerce: ECOMMERCE.PL EVENT + dodatkowe BONUSY tylko dla fanów Pana Belfra. Nie chcesz czekać do czwartku? Spokojne, na końcu tego wpisu napiszę Ci jak skorzystać z OKAZJI i zyskać więcej już teraz.

Zarejestruj się na BEZPŁATNE spotkania o sprzedaży w internecie

Żeby do nas dołączyć, musisz wypełnić poniższy formularz. Na podanego maila dostaniesz swój indywidualny link. Nie czekaj – liczba miejsc jest ograniczona, a o dołączeniu do pokoju webinarowego decyduje kolejność wejść. Polecam dodać sobie przypomnienie o wydarzeniu w swoim kalendarzu.

Kilka słów o gościu spotkania

Marcin Majzner od dziecka związany jest ze sprzedażą. Zaczynał od sprzedawania przekąsek na kołobrzeskich plażach, potem zbudował największą sieć sprzedaży flag Polski, by wreszcie stworzyć platformę sprzedażową CupSell.pl, na której youtube’owi influencerzy sprzedawali swoje koszulki i inne gadżety, w czasach, gdy żadna agencja w Polsce nie myślała nawet o tym, że YouTube może przynosić ogromne pieniądze. Dziś Marcin jest właścicielem marki Suncho Family i współtwórcą społeczności Ecommerce.pl, na której ludzie z branży – za darmo – wspierają się i wymieniają doświadczeniami. Prywatnie jest mężem cudownej żony, tatą wspaniałych dzieci i hodowcą czterech szczęśliwych kur.

Marcin i Pan Belfer znają się nie od dziś i nie od dziś inspirują siebie nawzajem. Marcin otworzył przed Panem Belfrem świat biznesu, a Pan Belfer pokazał Marcinowi nieograniczony potencjał biznesowy drzemiący w edukacji i w zaangażowanych w nią, niesamowitych nauczycielach i nauczycielkach. Dlatego teraz łączą siły i zapraszają na wspólny webinar, który będzie dla Ciebie wyjątkową okazją, aby dowiedzieć się, jak bezpiecznie i skutecznie zacząć swoją przygodę z branżą e-commerce i sprzedażą online!

Czym jest i dlaczego warto wziąć udział w ECOMMERCE.PL EVENT

ECOMMERCE.PL EVENT to najbardziej e-commerce’owa konferencja tego roku.
Miejsce, data: Warszawa – Złote Tarasy – Multikino, 17  października (17.10) 
Dwie sceny: Duża – e-commerce’owa, Mniejsza – produktowa

Wraz z organizatorami przygotowałem specjalny kod rabatowy aż -20% na bilet – ZYSKUJESZ prawie 100 zł oraz WYJĄTKOWY BONUS dla tych, którzy skorzystają z mojego kodu rabatowego. O tym czym one są i jak z nich skorzystać przeczytasz poniżej.

Na scenie dużej:
10 sklepów (3 małe, 3 średnie i 3 duże), 10 prelekcji, wyłącznie praktyczne wiedza. Różne branże, ale wspólny temat: “Pokaż najskuteczniejsze działanie w e-commerce jakie udało Ci się do tej pory zrobić”.
Między innymi: Oskar Lipiński – Daag.pl, Marcin Gardzielik – Coffedesk.pl, Karol Bułkowski – Nadzwyczajnie.pl, oraz gwiazda eventu, osoba, która na jednym działaniu zarobiła 800 tys. zł i działanie to powtarza, łączny wynik jej dotychczasowych działań sprzedażowych to 5 mln zł (!!!)

A ja PIERWSZY RAZ będę mógł opowiedzieć o moich doświadczeniach w sprzedaży online opartej na edukacji. To będzie historia o tym, jak nauczyciel może połączyć pasję do edukacji, empatię z tworzeniem i promowaniem produktów w sieci. Już teraz zapewniam Cię, że to będzie SAMO MIĘCHO. Zresztą jak mnie znasz, to wiesz, że na moich spotkaniach nie ma lania wody…

Scena mniejsza to produkty, narzędzia do e-commerce. Case studies, przypadki użycia. Sprawdzone wskazówki/tipy jak, co robić lepiej i jak działać skuteczniej.

Wykłady na obu scenach będą prowadzone równolegle, sam decydujesz, na której prelekcji chcesz być. W przestrzeni pomiędzy salami poczęstunek oraz stoiska wystawców (tylko 20 stoisk) prezentujących rzeczy niezbędne w e-commerce.

Czeka na Ciebie ponad 12 wartościowych prelekcji! I to wszystko w sercu Warszawy, w nowoczesnej sali konferencyjnej Multikina w Złotych Tarasach. Uwierz mi, byłem tam i to ROBI WRAŻENIE!

To nie będzie zwykła konferencja, to będzie impreza na ponad 1000 osób. Podczas tego wydarzenia możesz doświadczyć konferencji na zupełnie innym poziomie niż większość konferencji dla nauczycieli. No i dowiesz się czegoś zupełnie spoza naszej bański. Nie muszę Cię przekonywać, że podstawowe umiejętności sprzedażowe mogą nawet odmienić Twoje lekcje. Ja jako nauczyciel, od lat z sukcesem wprowadzam elementy strategii marketingowych, planując moje lekcje. Ty też możesz zacząć

Z konferencji wyjedziesz z nową wiedzą, praktycznymi umiejętnościami, inspiracją i kontaktami. Porozmawiasz, dowiesz się, co można robić lepiej, co można robić inaczej. 

SKORZYSTAJ z rabatu i odbierz wyjątkowy BONUS

Kiedy Marcin zaprosił mnie do udziało w konferencji, jako prelegenta to była dla mnie coś WOW! Potem pogadaliśmy, czy moi odbiorcy mogliby skorzystać z wiedzy, która będzie podczas tej konferencji prezentowana. Oboje ustaliliśmy, że nauczyciele są tak zaradni, że trzeba im tylko wskazać kierunek, a oni reszty nauczą się sami.

Powiedziałem tylko Marcinowi, że nauczyciele potrzebują specjalnej ceny, bo to nie są “normalne” stawki edukacyjne. Wtedy padła propozycja, że Ci którzy kupując bilet na konferencję, skorzystają z KODU RABATOWEGOpanbelfer” (należy go wpisać w koszyku, tak jak pokazałem na grafice) zyskają aż 20% rabatu od aktualnej ceny biletu. Czy to brzmi uczciwie?
Twój bilet możesz kupić TUTAJ.

BONUS tylko dla was!

Marcin zaproponował, że warto jeszcze jakoś wesprzeć nauczycieli na początku drogi do bycia bardziej samodzielnym i przedsiębiorczym. I wtedy padło z ust Marcina, że przecież nikt lepiej nie wyjaśni nauczycielowi drogi niż inny nauczyciel, który już nią podąża. Marcin zaproponował, żeby każda osoba, która skorzysta z mojego kodu, mogła wziąć udział w dodatkowym szkoleniu online ze mną na żywo tuż przed konferencją. Tak, żeby już bardziej precyzyjnie wiedziała, czego potrzebuje i jaki ma plan na własne działania. I że on zapłaci mi za bilet na to specjalne szkolenie ze mną, za każdą osobę, która skorzysta z mojego kodu. I mi ten pomysł totalnie się spodobał i musisz wiedzieć, że jeśli kupisz bilet z moim kodem to poza rabatem -20% zyskujesz jeszcze w cenie biletu na konferencję, dostęp do specjalnego zamkniętego, dwugodzinnego szkolenia online na żywo “Nauczyciel przedsiębiorca – od czego zacząć i jak pokonać lęk przed otwarciem firmy”. Sam bilet na takie szkolenie wraz z możliwością zadawania pytań wyceniam na 100 zł.

To szkolenie odbędzie się równo tydzień przed wydarzeniem – we wtorek 10.10 od godziny 19:00 do godziny 21:00. Specjalny link z rejestracją wyślę na maile, które podaliście przy zakupie biletu na konferencję DZIEŃ PRZED SZKOLENIEM, czyli w poniedziałek 9.10. Jeśli go nie dostaniesz napisz do nas na kontakt@akademiapanabelfra i załącz potwierdzenie przelewu za bilet na konferencję ECOMMERCE.PL EVENT.

PORADA DLA NAUCZYCIELI:

Pamiętaj, że możesz starać się o dofinansowanie w szkole na udział w konferencji. To jest forma samodoskonalenia jak każda inna, a wiedza związana z marketingiem, jest bardzo potrzebna każdemu nauczycielowi, by jego lekcje były jeszcze skuteczniejsze. Jeśli potrzebujesz specjalnej faktury z odroczonym terminem płatności i polami “nabywca” i “odbiorca” napisz do organizatorów na adres kontakt@ecommerce.pl . Pamiętaj, żeby dopisali Ci do listy osób, które skorzystały z kodu rabatowego, bo inaczej nie będę wiedział, że mam Ci wysłać zaproszenie na moje specjalne zamknięte szkolenie 10.10 o 19:00.

Jak skorzystać z kodu “panbelfer“:

Odważysz się skorzystać?

Musisz przyznać, że razem z Marcinem i ekipą Ecommerce.pl przygotowaliśmy dla nauczycieli i edukatorów chcących zacząć lub skuteczniej prowadzić sprzedaż w internecie WYJĄTKOWĄ OFERTĘ.

  • bezpłatne spotkanie online z Marcinem 24.08 o 20:00 16:00
  • kod rabatowy -20% “panbelfer” na bilet na konferencję ECOMMERCE.PL EVENT
  • bilet wartości 100 zł opłacony przez Marcina na specjalne zamknięte szkolenie online 10.10 od 19:00 dla każdego, który skorzysta z kodu “panbelfer”
  • Pan Belfer na scenie konferencji opowie o wartościach nauczycieli i jak edukacja pozwala skuteczniej działać w e-commerce

Ja już teraz nie mogę się doczekać naszych spotkania online 10.10 i w realu w Złotych Tarasach 17.10.
A ty?

Dodaj komentarz