Zostało tylko miejsc
Nie czekaj, rezerwuj TERAZ i odbierz PREZENTY!

Przygotowaliśmy kolejne, wyjątkowe szkolenie dla nauczycieli pokazujące, jak ważna jest umiejętność mądrego i skutecznego promowania szkoły. Promocja szkoły przyciąga uwagę potencjalnych uczniów i ich rodziców, zachęcając ich do wyboru danej placówki edukacyjnej. Wpływa na zwiększenie prestiżu i rozpoznawalności placówki, co przekłada się na pozytywny wizerunek i reputację szkoły wśród społeczności lokalnej. Dzięki promocji szkoła może dotrzeć do większej liczby osób zainteresowanych nauką i ofertą edukacyjną. Promocja szkoły może wpływać na poprawę jakości nauczania i infrastruktury. Zwiększone zainteresowanie może generować większe dochody, które mogą zostać przeznaczone na rozwój placówki. Promocja szkoły może również wpływać na zachowanie obecnych uczniów. Będą dumni z przynależności do tak dobrze promowanej i cenionej szkoły. To z kolei może wpływać na ich wyniki i motywację do nauki.

Brak promocji szkoły może skutkować mniejszą liczbą zainteresowanych uczniów. Wpływa na jej negatywny wizerunek, co może sprawić, że będzie postrzegana jako mało atrakcyjna czy niedoceniana przez społeczność lokalną. Efektem może być brak rozwoju infrastruktury i ograniczenie możliwości inwestowania w nowoczesne metody nauczania, co może skutkować mniejszą jakością edukacji oferowanej przez placówkę.

Jeżeli chcesz, aby szkoła, którą zarządzasz lub w której pracujesz:

 • przyciągała uwagę uczniów i rodziców,
 • zwiększyła swój prestiż,
 • była zauważalna w środowisku lokalnym i nie tylko.

Poznaj opinie uczestników

JEDYNE TAKIE SZKOLENIE W POLSCE

Jak i po co promować edukację – szkolenie dla dyrektorów i nauczycieli – 3. edycjaPromocja szkoły – ogólny cel szkolenia

Celem szkolenia “Jak i po co promować edukację” adresowanego do dyrektorów i nauczycieli jest dostarczenie uczestnikom narzędzi i strategii niezbędnych do skutecznego promowania edukacji w swoich placówkach.

Promocja szkoły – cele szczegółowe szkolenia

 • Zrozumienie znaczenia promocji edukacji: Uświadomienie dyrektorom i nauczycielom potrzeby promocji szkoły. Omówimy jak skutecznie promować edukację zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz szkół. Uczestnicy zdobędą wiedzę na temat korzyści, jakie wynikają z promowania edukacji oraz roli, jaką pełnią w tym procesie.
 • Poznanie skutecznych strategii i narzędzi promocyjnych: Uczestnicy dowiedzą się, jakie są najefektywniejsze metody promocji edukacji. Omówimy wykorzystanie mediów społecznościowych, kampanii marketingowych, stron internetowych, materiałów i akcji promocyjnych itp. Szkolenie skupi się na praktycznych aspektach. Uczestnicy będą mogli bezpośrednio wprowadzić zdobytą wiedzę w życie.
 • Budowanie pozytywnego wizerunku placówki: Uczestnicy nauczą się, jak skonstruować i utrzymać pozytywny wizerunek swoich placówek oświatowych poprzez promowanie ich misji, wartości, osiągnięć i oferty edukacyjnej. Szkolenie pomoże w zrozumieniu, w jaki sposób budowanie reputacji wpływa na wizerunek szkoły. Przyciąganie nowych uczniów, współpracę z rodzicami i innymi zainteresowanymi stronami.
 • Jak wykorzystać sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości oraz sztuczną inteligencję (AI). Jak zaangażować nauczycieli, uczniów i rodziców w proces promocji szkoły i zmotywować ich do aktywnego udziału w tych działaniach. Uczestnicy zdobędą nowe umiejętności, które pozwolą im sprostać wymaganiom dynamicznie zmieniającego się świata.

Promocja szkoły – zakres poruszanych tematów

 • Zrozumienie znaczenia promocji edukacji i szkoły.
 • Poznanie skutecznych strategii i narzędzi promocyjnych.
 • Budowanie pozytywnego wizerunku placówki.
 • Tworzenie grafik i wpisów promocyjnych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI).
 • Jak wykorzystać sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości i telefonu do promocji szkoły.

Po ukończeniu szkolenia, dyrektorzy i nauczyciele będą mieć kompleksową wiedzę i umiejętności, które pozwolą im skutecznie promować edukację i swoją placówkę, zwiększając świadomość społeczną, przyciągając nowych uczniów i budując pozytywny wizerunek placówki.

Szkolenia zgodne z polityką oświatową na rok szkolny 2023/2024


Najważniejsze informacje o szkoleniu

 • Termin: 18.10 (piątek) do 19.10.2024 r. (sobota)
 • Miejsce: Ciechocinek Austeria HOTEL & SPA
 • Cena: koszt uczestnictwa 1 osoby tylko 1400 zł
 • Cena obejmuje:
  udział w 9 godzinach szkoleń z ekspertami, materiały szkoleniowe, 1 nocleg (w pokoju 2 lub 3-osobowym, pokój 1-osobowy za dodatkową opłatą) pełne wyżywienie.
 • Podczas pobytu każdy uczestnik ma nielimitowany dostęp do strefy Austeria *** Spa & Wellness, która obejmuje: salę fitness, saunę suchą, łaźnię parową, biosaunę oraz jacuzzi (korzystanie zgodnie z regulaminem strefy)
 • Dostęp do stołu bilardowego i piłkarzyków do późnych godzin nocnych.

Dawid Łasiński

Dawid Łasiński – Pan Belfer

Dyplomowany nauczyciel chemii w Zespole Szkół im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. Twórca postaci/marki osobistej Pana Belfra – nauczyciela z Internetów.
Laureat nagród: POP Science 2022, Twórca Roku 2021, Digital Shaper 2020, finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019 i honorowy członek LISTY100 – listy osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju kompetencji cyfrowych Polaków. Posiada tytuł MIEE i MIEE Follow – ekspert technologii Microsoft w edukacji. Jest jednym z kilku osób w Polsce, które tworzą oficjalną grupę edukatorów Google GEGPoland.
Autor podręcznika do chemii dla szkoły podstawowej wydawnictwa MAC.
Pomysłodawca i współtwórca takich projektów internetowych wspierających edukację jak Nauczycielwsieci.pl , Lekcjewsieci.pl i Akademiaprzyrodnika.pl.
Twórca autorskich kursów i szkoleń związanych ze wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji i budowaniem marki osobistej.

Maciej Danieluk

Twórca portalu Literka.pl (2002-2008). Od 2009 roku nauczyciel w ZSP w Damasławku. Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019, zdobywca tytułu Edukator Roku 2023. Certyfikowany trener Google dla edukacji. Trener i edukator umiejętności ICT. Członek społeczności SuperBelfrzy RP, GEG, MIEE. Prelegent wielu konferencji i autor warsztatów. Autor: “Tik w pigułce” (wyd.CRE Edicon, Poznań 2019) . W 2021 wpisany na listę 100 osób wyróżnionych przez SPRUC za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce. Autor kursów internetowych dotyczących wykorzystnia TiK w edukacji. Współprowadzący stronę go4edu.pl na której dzieli się wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi technologii cyfrowych w edukacji.

Maciej Danieluk


Zostało tylko miejsc
Nie czekaj, rezerwuj TERAZ i odbierz PREZENTY!

Dobra – przekonałeś mnie. Jak się zapisać na to szkolenie dla dyrektorów i nauczycieli?

Wypełnij poniższy formularz i zostaniesz zapisany na 3. edycję szkolenia “Jak i po co promować edukację” w Ciechocinku od 18.10 do 19.10 (piątek-sobota) OPCJONALNIE do 20.10 (niedziela):

Tutaj wpisz prawidłowe dane do faktury
Tutaj wpisz prawidłowe dane do faktury
Masz uwagi lub prośby? Wpisz je tutaj.
Zaznacz to pole i zarezerwuj miejsce TYLKO w przypadku, jeśli jesteś PEWNA/PEWIEN, że MASZ FUNDUSZE na opłacenie swojego udziału w szkoleniu.

Galeria zdjęć ze szkolenia

PAMIĘTAJ – TO JEDYNE TAKIE SZKOLENIE W POLSCE


Tak pisali o nas uczestnicy po ukończeniu szkolenia


Widzimy się w Ciechocinku na tym wyjątkowym
szkoleniu dla dyrektorów i nauczycieli?

Zostało tylko miejsc
Nie czekaj, rezerwuj TERAZ i odbierz PREZENTY!
Ciechocinek siatka zdjęć - szkolenie dla nauczycieli