Kurs skierowany jest do nauczycieli oraz każdego, kto w prosty sposób chce dowiedzieć się, jak pracować z green screen-em.

 • Czy chciałabyś / chciałbyś korzystać z zielonego tła (green screen), ale nie wiesz jak go używać?
 • Czy chciałbyś zrobić w szkole nietypową sesję zdjęciową i przenieść swoich uczniów w magiczny sposób w zupełnie nowe miejsce, albo czasy?
 • Czy chciałbyś dowiedzieć się, jak z wykorzystaniem green screen stworzyć szkolną telewizję i zrobić nagrania audycji lub nawet transmisję na żywo?
 • Nie masz czasu na poszukiwania i rozpracowywanie tematu samodzielnie i wolisz zestaw gotowych i sprawdzonych rozwiązań?
 • Lubisz uczyć się od praktyków z wieloletnim doświadczeniem, a nie od amatorów, którzy na szkoleniach czytają slajdy, a nigdy praktycznie nie pracowali z omawianym tematem?

Jeśli tak, to ten kurs z Dawidem Łasińskim – Panem Belfrem jest dla Ciebie.

Kurs składa się z 11 lekcji, które trwają w sumie ponad 90 minut:
 • Powitanie w kursie
 • Co to jest green screen i jak z nim pracować 
 • Green screen w kinie i telewizji
 • Jak zmontować green screen
 • Gdzie pobierać legalne zdjęcia i filmy jako tło do green screen
 • Canva – jak i po co usunąć tło ze zdjęcia
 • Gimp – jak i usunąć tło ze zdjęcia
 • CapCut – jak i po co usunąć tło z filmu
 • OBS Studio – jak nagrywać i transmitować video z efektem usuniętego tła
 • Podsumowanie i zakończenie

W cenie 77 zł zyskujesz:

 • Bezterminowy dostęp do kursu – na platformie kursowej Akademii Pana Belfra.
 • Zestaw nagrań i zdjęć zrobionych na green screen do pobrania i samodzielnej pracy warsztatowej.
 • Imienny certyfikat do wygenerowania po ukończeniu kursu.
 • Dodatkowe materiały w PDF do pobrania.
 • Obsługę pozakupową i wsparcie techniczne.

Podpowiedź dla dyrektorów:
Warto, żeby w kursie wzięło udział kilka osób z danej szkoły. Po przeszkoleniu, grupie nauczycieli zawsze będzie łatwiej podjąć decyzję o realizacji projektów edukacyjnych z wykorzystaniem technologii green screen.

Skorzystaj z tego przycisku jeśli sam / sama opłacasz dostęp do szkolenia.

Po dokonaniu płatności na Twój mail zostaną wysłane dane do logowania do kursu.


Jeśli chcesz aby płatnikiem Twojego szkolenia była szkoła, uzupełnij formularz na dole strony.

Jeśli chętnych w Twojej szkole jest więcej, w polu komentarz wpisz liczbę osób oraz imię, nazwisko i maila każdej z nich (na podstawie tych danych zostanie utworzone konto uczestnika szkolenia oraz zostanie wygenerowany certyfikat imienny).

Najważniejsze informacje o kursie:

Kiedy?
Kupując kurs zyskujesz od razu dostęp do nagranych wcześniej lekcji i możesz do nich wracać wielokrotnie w dowolnym momencie. To nie jest szkolenie na żywo.

Jak?
Kurs jest osadzony na platformie szkoleniowej dostępnej pod adresem www.kursy.akademiapanabelfra.pl
Po zakupie otrzymasz na podany adres email indywidualne dane do logowania do platformy (sprawdź spam, powiadomienia i inne miejsca w poczcie). Dołączyć możesz za pomocą komputera lub telefonu.

Dla kogo?
Dla nauczycieli każdego przedmiotu i każdego poziomu edukacji, którzy chcą dowiedzieć się jak wykorzystać green screen w pracy z uczniami.

Czy musisz być biegły w nowych technologiach?
Nie. Kurs jest skierowane i prowadzone z myślą o uczestnikach początkujących. Wiedza będzie przekazywana w prosty i jasny sposób. Na podstawie przykładów, pracy na żywo i wspólnego wykonywania zadań opanujesz nowe umiejętności.

Nie mamy w szkole jeszcze green screena, ale planujemy zakup. Czy też mogę wziąć udział w kursie?
Oczywiście, że tak. Podczas kursu dowiesz się nie tylko jak pracować z green screenem, ale również na co zwrócić uwagę podczas wybierania green screena dla szkoły. Wiedza ze szkolenia pozwoli Ci wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości Twojej szkoły. 

Jakie formy płatności akceptujecie?
Poniżej masz dostępne dwie formy.
– Jeśli kupujesz dostęp do szkolenia i chcesz go opłacić samodzielnie po dokonaniu szybkich płatności, dostaniesz maila z danymi dostępowymi do kursu.
– Jeśli chcesz otrzymać fakturę z odroczonym terminem płatności, którą dostarczysz osobiście szkolnej księgowej, to wypełnij poniższy formularz. W odpowiedzi (nawet do 24 godzin po zgłoszeniu) otrzymasz na podany adres email fakturę oraz dane do logowania do platformy szkoleniowej.

Czy szkolenie organizuje ODN lub NODN?
To szkolenie jest organizowane przez firmę, która w statucie ma wpisane organizowanie szkoleń dla nauczycieli. Głównym PKD jest punkt 85.69.B – Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Firma nie jest ODNem, lub NODNem.

Za co płacę 77 zł?

– za wiedzę i doświadczenie eksperta
– za zestaw plików treningowych
– za bazę inspiracji
– za oszczędność czasu w dochodzeniu do wszystkiego samemu
– za bezterminowy dostęp do nagrań
– za materiały dodatkowe
– za możliwość wygenerowania imiennego certyfikatu
– za nowoczesną platformę szkoleniową
– za obsługę Twojego zamówienia

Skorzystaj z tego przycisku jeśli sam / sama opłacasz dostęp do szkolenia.


Wypełnij formularz jeśli chcesz aby szkoła opłaciła kurs

 •  
 •  

Co warto wiedzieć o autorze kursu

Dawid Łasiński – dyplomowany nauczyciel chemii w Zespole Szkól im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. Pasjonat zastosowania mądrego marketingu i nowoczesnych technologii w edukacji.

W lutym 2017r. stworzył postać Pana Belfra – nauczyciela z Internetów. Jego stronę na Facebooku obserwuje prawie 40 000 osób, profil na Instagramie ponad 5 000 fanów, a kanał edukacyjny na YT “Pan Belfer” subskrybuje prawie 70 000 osób.

Zdobywca nagród i tytułów: POP Science 2023 Śląskiego Festiwalu Nauki, Twórca Roku 2021DigitalShaper 2020, Finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019. Wpisany na Listę100 – listę osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce. Gość wielu ogólnopolskich konferencji wspierających rozwój edukacji: YouTube POP-UP Warsaw, Inspir@cje, Zlot Innowacyjnych Nauczycieli, Lepsza Edukacja, K@SSK, EDUInnowacje. Twórca autorskich szkoleń z zakresu wykorzystania technologii w edukacji. 

Jako jeden z trzech najbardziej innowacyjnych nauczycieli w Polsce, został zaproszony w 2018 roku przez Microsoft, do udziału w międzynarodowej konferencji edukatorów “Educator Exchange” w Singapurze. Członek grupy SuperbelfrzyRP.

Pomysłodawca i współtwórca platform Nauczyciel w sieci i Lekcje w sieci, wspierających nauczycieli i uczniów w trakcie nauczania zdalnego. Twórca bloga Chemia w szkole, wspierającego wymianę doświadczeń przez nauczycieli chemii. Autor podręcznika do chemii dla uczniów szkoły podstawowej Wydawnictwa MAC. Twórca projektu CoolturalnaTV – Młodzieżowa Telewizja Kulturalna Gminy Czerwonak.