Cześć, czy pozwolisz, że zajmę Ci 2 minuty?

Skoro tu jesteś, to pewnie się znamy, ale Mama mnie uczyła, że zawsze warto się przedstawić. Jestem Dawid Łasiński i jestem nauczycielem chemii, który kilka lat temu postanowił działać nieszablonowo. Stworzyłem markę osobistą Pana Belfra – nauczyciela z Internetów, która jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych marek edukacyjnych w Polsce. Zrealizowałem setki szkoleń i warsztatów, w których wzięło udział ponad 80 000 osób. Stworzyłem kilka kursów internetowych oraz występowałem na wielu konferencjach edukacyjnych.

To wszystko było możliwe również DZIĘKI TOBIE, za co bardzo Ci dziękuję, bo jesteś częścią mojej drogi.

Potrzebuję Twojej pomocy

Kończę właśnie przebudowę mojej strony internetowej oraz nową ofertę na rok szkolny 2023/2024 i potrzebuję Twojej pomocy. Najlepsze wyniki osiągają Ci, którzy nie boją się pytać, no i przecież “kto pyta, nie błądzi“. A ja nie mam czasu na błądzenie, bo za dużo jest do zrobienia. W trakcie tych wszystkich moich działań najczęściej zapominałem o sobie i nie prosiłem Cię o opinię po naszym spotkaniu online lub offline. A wiem, że Twoja opinia może pomóc innym zdecydować się, skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia. Jak widzisz, Twoja opinia ma znaczenie nie tylko dla mnie, ale też dla innych.

Prezent za pomoc

Tak sobie pomyślałem, że jakość chciałbym się Tobie odwdzięczyć za pomoc. Normalnie bym się do Ciebie uśmiechnął, uścisnął dłoń i podziękował, ale w “onlajnach” jest to nieco trudniejsze. Ale nie chcę Cię zostawić z niczym, więc mam nadzieję, że przyjmiesz jednorazowy kod rabatowy -20% na wszystko w moim sklepie internetowym. To czy z niego skorzystasz, to już pozostawiam Tobie. Pamiętaj, że kod, który wyświetli się po przesłaniu formularza, jest aktywny TYLKO do 31.08.

Podziel się swoją opinią

By przesłać wypełniony formularz, wciśnij guzik “Submit“. Jeśli po przesłaniu nie załadowała Ci się automatycznie po 10 sekundach strona z kodem, możesz kliknąć słowo “link” przy liczniku czasu.
Jeśli masz problem z wyświetlaniem na telefonie (szczególnie list rozwijanych), to polecam odwrócić telefon w poziomie i odświeżyć stronę.

Dziękuję bardzo, że chcesz mi pomóc