POMÓŻ NAM STWORZYĆ WYDARZENIE, KTÓRE ODPOWIE NA TWOJE POTRZEBY

PIERWSZE W POLSCE

TARGI ONLINE ŁĄCZĄCE
EDUKACJĘ Z BIZNESEM

DLACZEGO POWINIENEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ:

Oszczędzaj CZAS i PIENIĄDZE

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY, a wygodna formuła ONLINE pozwoli Ci dołączyć z każdego miejsca na świecie. Udział w targach jest dosłownie na KLIKNIĘCIE LINKU.

Poznaj najnowsze TRENDY w edukacji

Postęp to łączenie doświadczenia z innowacyjnością. Twoja placówka edukacyjna zasługuje na to, co NAJLEPSZE. Z nami poznasz trendy, które napędzają EDUKACJĘ JUTRA. Dobry wybór wymaga szerokiego spojrzenia na możliwości. TargiDlaEDU to więcej niż drukowany katalog – to PRZESTRZEŃ RÓŻNORODNOŚCI, której szukasz.

BEZPOŚREDNI kontakt i możliwość ROZMOWY

W edukacji liczy się każda DOBRZE WYDANA ZŁOTÓWKA. Ponad 20 000 szkół, i tyle samo różnych POTRZEB. Podczas wydarzenia TargiDlaEDU znajdziesz w wygodny sposób wiele ROZWIĄZAŃ w jednym miejscu. Nasza nowoczesna platforma umożliwi Ci rozmowę NA ŻYWO z przedstawicielami firm na WIRTUALNYCH STOISKACH.

GARŚĆ NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI

PO CO?
Chcemy stworzyć przestrzeń umożliwiającą spotkanie edukacji i biznesu, żeby każdy miał szansę na znalezienie rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb.
DLA KOGO?
TargiDlaEDU to wydarzenie tworzone z myślą o Dyrektorach szkół, przedstawicielach organów prowadzących i nauczycielach mających wpływ na decyzje zakupowe w szkole
JAK?
W 100% online i bezpłatnie.
KIEDY?
Pierwsza edycja konferencji TargiDlaEDU rozpocznie się w środę 13.11.2024 o godzinie 8:30.
JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Zapisy ruszą wkrótce. Ze względu na możliwości techniczne naszej platformy o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Chcesz dowiedzieć się pierwszy o starcie zapisów? Wypełnij i prześlij ANKIETĘ.
CZY MOŻESZ JAKOŚ POMÓC?
Tak! Znasz kogoś, kto powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu? Wyślij mu wiadomość z adresem naszej strony TargiDlaEDU.pl (lub wyślij link do strony, na której teraz jesteś) i zaproś go do udziału. Razem możemy WIĘCEJ!

Do wydarzenia TargiDlaEDU zostało jeszcze:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

POZNAJ ORGANIZATORÓW

Pomysł na to wydarzenie narodził się jakiś czas temu w głowie Dawida Łasińskiego, twórcy postaci Pana Belfra. A ponieważ najlepsze rzeczy powstają w wyniku pracy zespołowej, Dawid zapytał swojego absolwenta, a dzisiaj młodego i zdolnego przedsiębiorcę Jarka Kałasza – współzałożyciela firmy GO4Robot, czy wsparłby go swoim doświadczeniem. Jarek powiedział “Zróbmy TO!” i maszyna ruszyła. Całość koordynują jeszcze dwie cudowne osoby, bez których nic by się nie działo – Ewa Łasińska – współtwórczyni Akademii Pana Belfra i Ewa Przybylska – dyrektor operacyjny w GO4Robot.

Z Twoją pomocą zrobimy TO lepiej

Zajmie Ci to tylko 3 minuty, a my będziemy lepsi DLA CIEBIE

Na ten adres wyślemy szczegółowe informacje o tym, jak zarejestrować się w wydarzeniu.
Możesz zaznaczyć kilka opcji.
Możesz zaznaczyć kilka opcji.
Opisz, jakie jeszcze oferty Cię interesują. Czego konkretnie szukasz.
Możesz zaznaczyć kilka opcji.
Tutaj możesz przekazać swoje uwagi. Dzięki temu będziemy lepiej znać Twoje oczekiwania i postaramy się im sprostać.

WAŻNE

Wypełnienie ankiety, NIE JEST równoznaczne z rejestracją na wydarzenie TargiDlaEDU. Przesłanie ankiety daje Ci pewność, że będziesz pierwszą osobą poinformowaną, gdy proces rejestracji ruszy. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, chcąc zapewnić Państwu szansę na dołączenie do konferencji, zbieramy numery telefonów, na które wyślemy wiadomość z informacją o rozpoczęciu zapisów.

CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM WYDARZENIA?

Wypełnij i prześlij poniższy formularz. Odezwiemy się i przedstawimy szczegółową ofertę współpracy dla Partnerów pierwszej w Polsce konferencji online łączącej edukację z biznesemTargiDlaEDU.pl

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas

Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Wystarczy, że dasz nam znać w czym.