Zapraszamy Cię do naszej nowej przestrzeni edukacyjnej. To miejsce, w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli tu jesteś, to znaczy, że chcesz się rozwijać. Tym bardziej jest nam miło, że wybrałaś / wybrałeś właśnie Akademię Pana Belfra.


Czy chciałbyś / chciałabyś aby w Twojej szkole powstało koło filmowe?

  • Czy chcesz dowiedzieć się, jak korzystać ze szkolnego sprzętu audio i wideo zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”?
  • Brakuje Ci czasu na naukę obsługi tych wszystkich kamer wideo, aparatów fotograficznych i mikrofonów?
  • Szukasz podręcznika audiowizualnego z lekcjami wideo i prezentacjami, który Ty i Twoi uczniowie moglibyście studiować samodzielnie i w dowolnym czasie?
  • Szukasz kursu przygotowanego przez doświadczonego nauczyciela, który wie, jak przedstawić trudne tematy w przystępny sposób?
  • Szukasz kursu, który daje możliwość spotkań na żywo i wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami prowadzącymi Szkolne Koła Filmowe?
  • Potrzebujesz inspiracji do działania ze swoimi uczniami?

Przygotowaliśmy PIERWSZY i JEDYNY w Polsce kurs online skierowany dla nauczycieli i uczniów “Szkolne Koło Filmowe w praktyce”.


A oto co jeszcze mamy dla Ciebie…

Kurs – Podstawy pracy z GREEN SCREEN

Kurs- montaż filmów w CapCut na komputerze (dla początkujących)

CANVA dla oświaty – kurs dla każdego nauczyciela

PAKIET – montaż filmów w CapCut na komputerze (dla początkujących) oraz CANVA dla oświaty – kurs dla każdego nauczyciela

EDUwlepki oraz limitowana edycja EDUwlepki + skarpetki