Zapraszamy Cię do naszej nowej przestrzeni edukacyjnej. To miejsce, w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli tu jesteś, to znaczy, że chcesz się rozwijać. Tym bardziej jest nam miło, że wybrałaś / wybrałeś właśnie Akademię Pana Belfra.


Czy chciałbyś / chciałabyś aby w Twojej szkole powstało koło filmowe?

  • Czy chcesz dowiedzieć się, jak korzystać ze szkolnego sprzętu audio i wideo zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”?
  • Brakuje Ci czasu na naukę obsługi tych wszystkich kamer wideo, aparatów fotograficznych i mikrofonów?
  • Szukasz podręcznika audiowizualnego z lekcjami wideo i prezentacjami, który Ty i Twoi uczniowie moglibyście studiować samodzielnie i w dowolnym czasie?
  • Szukasz kursu przygotowanego przez doświadczonego nauczyciela, który wie, jak przedstawić trudne tematy w przystępny sposób?
  • Szukasz kursu, który daje możliwość spotkań na żywo i wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami prowadzącymi Szkolne Koła Filmowe?
  • Potrzebujesz inspiracji do działania ze swoimi uczniami?

Przygotowaliśmy PIERWSZY i JEDYNY w Polsce kurs online skierowany dla nauczycieli i uczniów “Szkolne Koło Filmowe w praktyce”.


A oto co jeszcze mamy dla Ciebie…

Montaż w bezpłatnym programie CapCut- kurs

Przygotowałem dla Ciebie szkolenie z obsługi BEZPŁATNEGO programu CapCut. Działa on zarówno na telefonach, na komputerach z system Windows (i na tej wersji skupimy się na tym szkoleniu), a ostatnio dodano także wersją przeglądarkową, która sprawdzi się szczególnie jeśli nie posiadasz mocnego komputera, lub komputera z systemem Windows.

EDUwlepki, czyli prawie 2 i pół metra wiedzy chemicznej

To 12 działów chemii z klasy 7 i 8 szkoły podstawowej w formie graficznego ich podsumowania. Każda EDUwlepka ma wymiar 20 cm na 14 cm dzięki czemu idealnie można ją wkleić do zeszytu A5. Może stanowić posumowanie działu lub go rozpoczynać.