Dla kogo przygotowaliśmy Festiwal? 🤔
Spotkajmy się za:
Co dla Ciebie przygotowaliśmy?
Canva po nowemu!
Poznaj nowości Canvy i oszczędzaj czas dzięki pracy z wbudowanym narzędziem sztucznej inteligencji (AI)!
Tablica/ekran interaktywny bardziej pomocne
W prosty i sprawdzony sposób w pełni wykorzystaj potencjał interaktywnych tablic i ekranów w codziennej pracy z uczniami.
Nowoczesny marketing szkoły
Dowiedz się jak skutecznie wykorzystać technologię do promocji placówki edukacyjnej w erze cyfrowej!
Media społecznościowe w promocji szkoły
Zrozum mechanizmy stojące za platfromami społecznościowymi i wykorzystaj je do efektywnego zarządzania i promowania wizerunku szkoły online.
Czy szkoła potrafi
i musi się sprzedać?
DEBATA o rosnącej roli cyfrowego marketingu w szkołach podstawowych i średnich. Uczestników debaty przedstawimy już wkrótce!
I wiele innych praktycznych pigułek wiedzy…
z technicznymi wskazówkami do wykorzystania w codziennej pracy w szkole!
A to wszystko…BEZPŁATNIE 🆓 i ONLINE 💻 !
Z kim będziesz się uczyć? 🎓
Dawid Łasiński – dyplomowany nauczyciel chemii w Zespole Szkół im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. Twórca postaci/marki osobistej Pana Belfra – nauczyciela z Internetów.
Laureat nagród: POP Science 2022, Twórca Roku 2021, Digital Shaper 2020, finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019 i honorowy członek LISTY100 – listy osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju kompetencji cyfrowych Polaków. Ma tytuł MIEE i MIEE Follow – ekspert technologii Microsoft w edukacji. Jest jednym z kilku osób w Polsce, które tworzą oficjalną grupę edukatorów Google GEGPoland.
Autor podręcznika do chemii dla szkoły podstawowej wydawnictwa MAC.
Pomysłodawca i współtwórca takich projektów internetowych wspierających edukację jak AkademiaPanaBelfra.pl , RadioBelfer.pl , Nauczycielwsieci.pl , Lekcjewsieci.pl i Akademiaprzyrodnika.pl.
Twórca autorskich kursów i szkoleń związanych ze wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji i budowaniem wizerunku szkoły i nauczyciela z wykorzystaniem nowoczesnych form marketingu.
Maciej Danieluk – twórca portalu Literka.pl (2002-2008). Od 2009 roku nauczyciel w ZSP w Damasławku. Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019, zdobywca tytułu Edukator Roku 2023. Certyfikowany trener Google dla edukacji. Trener i edukator umiejętności ICT. Członek społeczności SuperBelfrzy RP, GEG, MIEE. Prelegent wielu konferencji i autor warsztatów. Autor: “Tik w pigułce” (wyd.CRE Edicon, Poznań 2019) . W 2021 wpisany na Listę 100 osób wyróżnionych przez SPRUC za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce. Autor kursów internetowych dotyczących wykorzystnia TiK w edukacji. Współprowadzący stronę go4edu.pl , na której dzieli się wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi technologii cyfrowych w edukacji.
Agnieszka Halicka – nauczycielka bibliotekarka, trenerka edukacyjna, twórczyni marki EduTriki, członkini Rady do spraw Informatyzacji Edukacji przy MEN, certyfikowana edukatorka Google, Microsoft Innovative Educator Expert, Microsoft Innovative Educator Fellow, Ambasadorka Canvy, Wakeleta, Genially, Microsoft Flip, EduKleks, Korbo, Zosi – małej nauczycielki, SMART Technologies i EkoEksperymentarium, inicjatorka oddolnej grupy “Laboratoria Przyszłości w praktyce”, wpisana na Listę 100 w roku 2020, 2021 i 2022, wpisana na Honorową Listę 100, nominowana do tytułu Nauczyciel Roku 2021
Ewa Radanowicz – dyrektor NODN Sensor, specjalista ds. programowych i współpracy z klientami. Ekspert Kuratorium Oświaty w Szczecinie, nauczyciel akademicki. Jako Trener NODN Sensor wspiera w rozwoju szkoły i przedszkola w całej Polsce. W roku 2018 została włączona do sieci THE GLOBAL CHANGE LEADER ASHOKA. Stworzyła autorską szkołę publiczną, do której przyjeżdżali ludzie z całej Polski, by zobaczyć, uczyć się i uwierzyć, że można. Wizjoner, trener, angażujący przywódca wspierający rozwój szkół i przedszkoli. Członek Rady Programowej projektu Szkoła dla Innowatora realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju, MEN, CEO, Szkołę Edukacji, Stowarzyszenie WIS Radowo Małe, Deloitte, Zwolnionych z Teorii.
Krzysztof Przybylski – Twórca contentu video, operator kamery, montażysta. Autor reklam video, filmów dokumentalnych oraz fabularnych. Od kilku lat specjalizuje się w video marketingu. Odpowiedzialny za tworzenie strategii biznesowych kanałów YouTube, produkcję contentu na media społecznościowe oraz edukację klientów w zakresie prostej realizacji filmowej na potrzeby internetu. Od marca 2024 roku współtworzy Akademię Pana Belfra. Członek zespołu IT w Centrum Nauczania Zdalnego w Koninie.