Moją SUPERMOCĄ jest UCZENIE trudnych rzeczy w prosty sposób – tak zarabiam na życie 🙂

Jestem dyplomowanym nauczycielem chemii w Zespole Szkół im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. Twórcą postaci/marki osobistej Pana Belfra – nauczyciela z Internetów.
Jestem twórcą autorskich kursów i szkoleń związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji i budowaniem marki szkoły i marki osobistej nauczyciela.
Od 2017 rok przeszkoliłem ponad 80 000 nauczycieli i dyrektorów.

Za swoje działania dla edukacji otrzymałem kilka nagród: POP Science 2022, Twórca Roku 2021, Digital Shaper 2020, finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019 i honorowy członek LISTY100 – listy osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju kompetencji cyfrowych Polaków. Posiadam tytuł MIEE i MIEE Follow – ekspert technologii Microsoft w edukacji. Jestem jedną z kilku osób w Polsce, która tworzy oficjalną grupę edukatorów Google GEGPoland.
Jestem autorem podręcznika do chemii dla szkoły podstawowej wydawnictwa MAC. Jestem twórcą i współtwórcą takich projektów internetowych wspierających edukację jak: AkademiaPanaBelfra.pl, Nauczycielwsieci.pl, Lekcjewsieci.pl i Akademiaprzyrodnika.pl.

Napisz i zamów:

kontakt@akademiapanabelfra.pl

Zadzwoń i ustal szczegóły:

tel. +48 505 988 139Na początek sprawdź coś wyjątkowego i innowacyjnego

Wierzę, że szkoła powinna tak często jak tylko się da i na różne sposoby kształtować w uczniach, ale i w nauczycielach, kompetencje 4K. Czym są kompetencje 4K? To krytyczne myślenie, komunikacja, kooperacja i moja ukochana kreatywność. To właśnie one pozwalają odnaleźć się w świecie ciągłej zmiany, w którym aktualnie żyjemy. Ja od siebie zaproponuję pierwszy i jedyny w Polsce kurs dla uczniów i nauczycieli – “Szkolne Koło Filmowe w praktyce“.

Chcesz wiedzieć więcej i zgłosić swoją szkołę do udziału w kursie?

Kliknij poniższy obrazek