DOŁĄCZ DO TYCH, KTÓRZY DZIĘKI AI PRACUJĄ SPRYTNIE, A NIE DUŻO

bezpłatne szkolenie

PODSTAWY PRACY Z WYKORZYSTANIEM SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

DLACZEGO POWINIENEŚ WZIĄĆ UDZIAŁ:

Oszczędzaj CZAS i PIENIĄDZE

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY, a wygodna formuła kursu ONLINE pozwoli Ci dołączyć z każdego miejsca na świecie. No i wykorzystaj NIEOGRANICZONY dostęp do materiałów. Nowe umiejętności są dosłownie na KLIKNIĘCIE LINKU.

Nie zostawaj w tyle, bo później będzie trudniej

Postęp to łączenie doświadczenia z innowacyjnością. Jedną z największych REWOLUCJI, jakie dzieją się na naszych oczach to rozwój SZTUCZNEJ INTELIGENCJI (AI) i jej WPŁYW na nasze życie. Ty też powinieneś zacząć KORZYSTAĆ z możliwości tej technologii, która wykona za Ciebie wiele zadań szybciej i to ZA DARMO.

Szukasz dobrych PODSTAW? Tutaj je znajdziesz.

Nie jesteś ekspertem od technologii, ale chcesz z niej korzystać. Szukasz szkoleń, które powoli i w jasny sposób przedstawią krok po kroku podstawy pracy z nowymi narzędziami? Przygotowaliśmy to szkolenie z MYŚLĄ O TOBIE. Z nami przestaniesz się bać i zaczniesz czerpać korzyści z pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI).

GARŚĆ NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI

PO CO?
Michał Sadowski z BRAND24 napisał “Świat podzieli się na tych, którzy korzystają z AI i na tych, którzy będą obrażeni na tych, którzy korzystają z AI”. Z nami możesz być w tej PIERWSZEJ grupie ludzi.
DLA KOGO?
Szkolenie “Podstawy pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI)” jest DLA KAŻDEGO, ale przygotowaliśmy je z myślą o nauczycielach wszystkich typów szkół i poziomów edukacyjnych. SZCZEGÓLNIE dla tych, którzy określają swój poziom umiejętności technologicznych jako PODSTAWOWY lub ŚREDNIOZAAWANSOWANY.
JAK?
W 100% WYGODNIE I ONLINE dzięki rejestracji na naszej platformie kursowej. Zakładasz konto i korzystasz z materiałów ZAWSZE I WSZĘDZIE. Po rejestracji otrzymasz na podanego mila dane do logowania. PROŚCIEJ się nie da 🙂
CO ZYSKAM?
NIEOGRANICZONY dostęp do bazy profesjonalnie przygotowanych samouczków w formie krótkich materiałów wideo.
ZESTAW plików w formacie PDF z gotowymi od razu do wykorzystania poleceniami do sztucznej inteligencji.
– Poradniki do aplikacji w formie obrazkowej przedstawiających sposób korzystania “KROK PO KROKU“.
– Możliwość uczestniczenia w spotkaniach ONLINE NA ŻYWO z trenerami.
– Zaproszenie do DEDYKOWANEJ GRUPY na Facebooku.
– Po ukończeniu kursu możliwość wygenerowania imiennego CERTYFIKATU.
CZEGO SIĘ Z WAMI NAUCZĘ?
– Dowiesz się, CZYM JEST I JAK DZIAŁA sztuczna inteligencja;
ZAŁOŻYSZ KONTA w darmowych wersjach ChatGPT, Google Gemini i Microsoft CoPilot;
– Dowiesz się jak OBSŁUGIWAĆ te narzędzia;
– Poznasz ZASADY SKUTECZNEGO wydawania poleceń sztucznej inteligencji;
– Nauczysz się generować W KILKA SEKUND treści, których tworzenie bez AI zajmuje Ci godziny;
– Przestaniesz szukać grafik w sieci, nauczysz się TWORZYĆ GRAFIKI z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.
ILE TO KOSZTUJE?
I teraz NAJLEPSZE! Marząc o tym, żebyś opanował z nami podstawowe umiejętności pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI) i dzięki temu pracował SPRYTNIE, A NIE DUŻO udostępniamy to szkolenie DLA WSZYSTKICH w ulubionej przez Polaków cenie, czyli ZA DARMO!

Do najbliższego SPOTKANIA NA ŻYWO zostało:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

To Oni pomogą Ci ogarnąć AI

Dawid Łasiński – Pan Belfer

Dyplomowany nauczyciel chemii w Zespole Szkół im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. Twórca postaci/marki osobistej Pana Belfra – nauczyciela z Internetów.
Laureat nagród: POP Science 2022, Twórca Roku 2021, Digital Shaper 2020, finalista konkursu Nauczyciel Roku 2019 i honorowy członek LISTY100 – listy osób, które w wybitny sposób przyczyniły się do rozwoju kompetencji cyfrowych Polaków. Ma tytuł MIEE i MIEE Follow – ekspert technologii Microsoft w edukacji. Jest jednym z kilku osób w Polsce, które tworzą oficjalną grupę edukatorów Google GEGPoland.
Autor podręcznika do chemii dla szkoły podstawowej wydawnictwa MAC.
Pomysłodawca i współtwórca takich projektów internetowych wspierających edukację jak AkademiaPanaBelfra.pl , RadioBelfer.pl , Nauczycielwsieci.pl , Lekcjewsieci.pl i Akademiaprzyrodnika.pl.
Twórca autorskich kursów i szkoleń związanych ze wykorzystaniem nowoczesnych technologii w edukacji i budowaniem wizerunku szkoły i nauczyciela z wykorzystaniem nowoczesnych form marketingu.

Maciej Danieluk

Twórca portalu Literka.pl (2002-2008). Od 2009 roku nauczyciel w ZSP w Damasławku. Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019, zdobywca tytułu Edukator Roku 2023Certyfikowany trener Google dla edukacji. Trener i edukator umiejętności ICT. Członek społeczności SuperBelfrzy RP, GEG, MIEE. Prelegent wielu konferencji i autor warsztatów. Autor: “Tik w pigułce” (wyd.CRE Edicon, Poznań 2019) . W 2021 wpisany na listę 100 osób wyróżnionych przez SPRUC za działalność na rzecz rozwijania umiejętności cyfrowych w Polsce. Autor kursów internetowych dotyczących wykorzystnia TiK w edukacji. Współprowadzący stronę go4edu.pl na której dzieli się wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi technologii cyfrowych w edukacji.

6 powodów dlaczego WARTO

skorzystać z okazji i w prosty, wygodny i przyjazny sposób opanować podstawowe umiejętności wykorzystania AI dzięki dołączeniu do szkolenia

Nieograniczony dostęp do materiałów

Wszystko dostępne na naszej platformie kursowej.

Szkolenie jest BEZPŁATNE

Z nami możesz być na bieżąco z technologią bez ponoszenie dodatkowych kosztów.

Cykliczne spotkania na żywo

Wiemy, że lubisz energię spotkać na żywo. My też! Dlatego poza materiałami dostępnymi na platformie będziemy organizowali specjalne wydarzenia TYLKO dla zarejestrowanych uczestników.

Wygodna forma online

Rejestracja trwa 1 minutę. Na podany adres e-mail otrzymujesz dane do logowania. Po zalogowaniu widzisz tematy i lekcje do wyboru. Oglądasz wideo, uczestniczysz w spotkaniach, pobierasz pliki lub słuchasz podcastu. A to wszystko na kliknięcie linku.

Prosty język i same PODSTAWY

Masz wrażenie, że technologie są dla Ciebie za trudne. Na szkoleniach jest za dużo i za szybko. To szkolenie tworzymy właśnie z myślą O TOBIE. Daj nam szansę i ucz się tak łatwo i przyjemnie, jak nigdy wcześniej. Dołącz do tych, którzy już pracują sprytnie, a nie więcej.

Trenerzy znani w całej Polsce

Dawid i Maciej do dzisiaj słyszą, jak to dziesiątku tysięcy nauczycieli dzięki nim poradziło sobie podczas zdalnego nauczania. Teraz tworzą projekt, który ma pomóc Ci zrozumieć i być częścią REWOLUCJI AI. Dołączysz do nich?

CZY NADAL MUSIMY CIĘ PRZEKONYWAĆ, ŻE WARTO?

Rejestracja na szkolenie trwa TYLKO 1 minutę

WAŻNE

Po zarejestrowaniu sprawdź wiadomości, jakie automatycznie system wyśle na podany przez Ciebie adres mailowy. W tych wiadomościach znajdziesz dane do logowania na naszej platformie. Po zalogowaniu zobaczysz dostępne dla Ciebie kursy i szkolenia. Wejdź w to, które Cię interesuje i przeczytaj szczegółowe informacje oraz instrukcje, jak poruszać się po naszej wirtualnej Akademii Pana Belfra.

KONTAKT

Masz pytanie? Napisz do nas

Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Wystarczy, że dasz nam znać w czym.