You are currently viewing POBIERZ interaktywne dyplomy

POBIERZ interaktywne dyplomy

POWIEDZ STOP NUDNYM DYPLOMOM 🛑 Tylko gdzie znaleźć dyplomy inne niż wszystkie?
Koniec roku szkolnego to wyjątkowy czas pełen emocji, radości i podsumowań. To także doskonały moment, aby nagrodzić uczniów za ich wysiłki i osiągnięcia. W tym roku przygotowaliśmy coś naprawdę wyjątkowego – interaktywne dyplomy z kodami QR, które prowadzą do inspirujących wypowiedzi postaci wygenerowanych w AI!


Dlaczego warto skorzystać z naszych dyplomów?

Nasze dyplomy to nie tylko ciekawe i estetyczne dokumenty, ale także interaktywne doświadczenie dla uczniów. Każdy dyplom zawiera unikalny kod QR, który po zeskanowaniu przenosi do specjalnego nagrania. Postać z nagrania przekazuje gratulacje, motywuje do dalszej pracy i dzieli się mądrościami, które mogą pomóc uczniom w przyszłości. Każdy z 10 przygotowanych przez nas dyplomów posiada inną postać a każda z nich inny tekst dla ucznia. Dzięki temu możesz dopasować dyplom do poszczególnych uczniów.


Odbierz i edytuj nasze szablony dyplomów

Już wiesz, że przygotowaliśmy dla Ciebie gotowe dyplomy do pobrania – z kodami QR, pod którymi kryje się filmik, który motywuje uczniów do dalszego rozwoju. Ale mamy dla Ciebie coś jeszcze, szablony dyplomów. Dzięki nim możesz dostosować gotowe dyplomy do własnych potrzeb.
Możesz zmienić szatę graficzną kolor, tekst a przy tym możesz użyć przygotowane przez nas kody QR .

Wiadomość z zestawem do pobrania otrzymasz w ciągu kilkunastu minut od przesłania formularza. Bądź cierpliwy, a w międzyczasie czytaj dalej, bo dalej piszę o tym, jak stworzyłem ten zestaw.

Postaw mi wirtualną kawę

Jeśli uważasz, że to, co dla Ciebie przygotowałem, jest wartościowe, możesz mnie w prosty sposób wesprzeć. Zostając Ambasadorem Akademii Pana Belfra, pomagasz mi tworzyć edukacyjne treści dla tych młodszych i starszych. To co, postawisz mi wirtualną kawę?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak stworzyłem takie dyplomy

 • Skopiowałem z dziennika elektronicznego listę uczniów danej klasy. Niestety przy okazji skopiowałem dużo niepotrzebnych danych takich jak oceny i numer w dzienniku.
 • Wykorzystałem sztuczną inteligencję od Google, czyli Google Gemini do wyczyszczenia skopiowanych danych ze zbędnych informacji. Wpisałem jej to polecenie “Stwórz z poniższych danych tabelę wyłącznie z imionami i nazwiskami uczniów w osobnych kolumnach:” i po dwukropku wkleiłem to, co skopiowałem z dziennika.
 • Do wygenerowanej tabeli chciałem dodać do każdego ucznia hasło motywujące do rozwoju. Wpisałem w Gemini następujące polecenie “Do każdego imienia i nazwiska przyporządkuj hasło motywujące do rozwoju i nauki, które można umieścić na dyplomie na zakończenie roku szkolnego. Dodaj je jako trzecią kolumnę“.
 • Pod wygenerowaną tabelą kliknąłem “Eksportuj do Arkuszy” i otrzymałem TAKI PLIK.
 • Tabelę chciałem zapisać jako plik .csv więc kliknąłem w Arkuszach Plik>Pobierz>Wartości rozdzielone przecinkami (.csv) i pobrałem plik na swój komputer.
 • W Canvie stworzyłem nowy projekt z wykorzystaniem jednego z wygenerowanych przez Zespół Akademii Pana Belfra szablonów.
 • W szablonie ustawiłem, gdzie mają być pola “Imię”, “Nazwisko” i “Hasło motywujące”
 • W celu zaimportowania pliku .csv w Canvie po lewej stronie w menu wybrałem. Aplikacje>Automatyczne uzupełnianie>CSV lub Excel i dodałem pobrany wcześniej plik.
 • W projekcie wybieram pole “IMIĘ” i w trzech kropkach wybieram “Połącz dane” i wybieram kolumnę “Imię” z zaimportowanego pliku CSV.
 • Podobnie robię z polami “Nazwisko” i “Hasło”.
 • Po przypisaniu wszystkich pól klikam “Dalej” w dolnym lewym narożniku i w ten sposób szybko generuję dużą ilość dyplomów nie wpisując nic ręcznie 🙂
 • Do generowania avatarów wykorzystałem Leonardo.ai , do generowania głosu Elevenlabs.io do animowania postaci D-ID.com. Wygenerowany plik wgrałem na YouTube jako niepubliczny. Skopiowałem link do filmu i zmieniłem go w kod QR za pomocą strony QRcode-monkey.com. Kod QR pobrałem i wgrałem do naszych szablonów interaktywnych dyplomów.

A może dołączysz do BEZPŁATNEGO kursu z podstaw sztucznej inteligencji?

Pewnie też nie raz chciałaś/chciałeś mieć osobistego asystenta? Takiego kogoś, kto będzie za was notował, jak będzie trzeba, to podpowie, a w wolnej chwili zrobi zdjęcie lub coś namaluje. No to teraz mogę Ci pokazać, gdzie takiego asystenta znaleźć, jak go wykorzystać i jak się z nim dogadać. Razem z Maciejem Danielukiem i Zespołem Akademii Pana Belfra przygotowałem BEZPŁATNY kurs wideo z podstaw wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji. Dołącz do prawie 2000 uczestników i rozwijaj z nami umiejętności przyszłości.

A jeśli lubisz być częścią internetowych społeczności, to już teraz dołącz do jednej z największych grup dla edukatorów dotyczących korzystania ze sztucznej inteligenci w edukacji. Kliknij i dołącz do grupy “Laboratoria AI w praktyce – sztuczna inteligencja w edukacji“.

To najlepszy moment na opanowanie podstaw pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). A jeśli szukasz takiego szkolenia lub innych z zakresu sensownego stosowania nowych technologii w edukacji, to jestem przekonany, że jest to obszar, w którym możemy współpracować. Prowodzę szkolenia Rad Pedagogicznych, kursy i konsultacje. Pełną ofertę wraz z aktualnym cennikiem pobierzesz poniżej.

Kontakt

Zarezerwuje termin i temat szkolenia już teraz, bo zostało coraz mniej wolnych. Napisz do nas na kontakt@akademiapanabelfra.pl lub zadzwoń na numer +48 505 988 139.