You are currently viewing Świąteczny poradnik prezentowy dla uczniów – pobierz BEZPŁATNE materiały

Świąteczny poradnik prezentowy dla uczniów – pobierz BEZPŁATNE materiały

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas magicznej atmosfery, migoczących światełek i aromatu korzennych przypraw unoszącego się w powietrzu. To również okres, kiedy serca napełniają się radością dzielenia się, dawania i tworzenia niezapomnianych chwil z najbliższymi. Dla nas, nauczycieli, święta to także doskonała okazja do inspirowania naszych uczniów do czynienia dobra i wyrażania miłości w sposób szczególny. Dlatego przygotowałem poradnik prezentowy dla uczniów, który możesz np. wywiesić w sali lub na korytarzu i zainspirować młodych ludzi, co fajnego mogą przygotować na święta dla swoich bliskich.

Poradnik prezentowy dla uczniów – pobierz materiały

Wpłaciłeś? No to super. Teraz wróćmy do tego, po co tu jesteś, czyli po poradnik prezentowy dla uczniów.
W dzisiejszym wpisie chciałbym podzielić się z Wami kilkoma pomysłami na prezenty świąteczne, które uczniowie mogą przygotować dla swoich bliskich. Zachęcam do dzielenia się tymi sugestiami, ponieważ nie tylko pomogą one naszym uczniom rozwijać kreatywność, ale także nauczą ich wartości bezinteresownego dawania i doceniania więzi rodzinnych. Przekonajmy się, dlaczego warto być drogowskazem dla naszych uczniów w tej magicznej podróży tworzenia wyjątkowych prezentów świątecznych.

 • 10 inspiracji prezentowych dla uczniów w formacie JPG
 • 10 inspiracji prezentowych w formacie PDF do wydruku
 • 10 inspiracji prezentowych w formacie PPTX do edycji w PowerPoint
 • Film z animowanymi wskazówkami do wyświetlenia na ekranie w klasie lub na korytarzu szkolnym
 • Link do szablonu w Canvie

Formularz po poradnik prezentowy

Poradnik prezentowy dla uczniów już do Ciebie leci. Wiadomość z zestawem do pobrania otrzymasz w ciągu kilkunastu minut od przesłania formularza. Bądź cierpliwy, a w międzyczasie czytaj dalej, bo dalej piszę o tym, jak stworzyłem ten zestaw.

Postaw mi wirtualną kawę

Jeśli uważasz, że to, co dla Ciebie przygotowałem, jest wartościowe, możesz mnie w prosty sposób wesprzeć. Zostając Ambasadorem Akademii Pana Belfra, pomagasz mi tworzyć edukacyjne treści dla tych młodszych i starszych. To co, postawisz mi wirtualną kawę?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak stworzyłem te materiały

Przez dłuższy czas zastanawiałem się co istotnego, coś, w co wierzę, że jest czymś istotnym, mogę powiedzieć moim uczniom. Widzę po nich, ale i po sobie, jak bardzo przeszkadzają mi w skupieniu wyrzuty dopaminy związane z przeglądaniem “sociali”. Pomyślałem, że nie ma złego momentu, żeby przypomnieć im, co w życiu naprawdę jest ważne. Zrobiłem więc kilka poniższych kroków, żeby spróbować ich zachęcić.

 • Poprosiłem sztuczną inteligencję o wygenerowanie pomysłów na prezenty, które mogą przygotować uczniowie
 • Przeczytałem i dostosowałem niektóre treści
 • Stworzyłem swój szablon w Canvie
 • Wygenerowane teksty wklejałem do Canvy
 • Wykorzystałem sztuczną inteligencję do wygenerowania obrazka do każdej planszy
 • Pobrałem zestaw z Canvy w formacie JPG, PDF, PPTX i MP4 (dodałem animacje)
 • Pobrałem, spakowałem, umieściłem na stronie i napisałem ten wpis 🙂
 • Ty też możesz śmigać w Canvie tak jak ja. Dołącz do mojego kursu “Canva dla oświaty – kurs dla każdego nauczyciela

Sztuczna inteligencja? Mogę Cię tego nauczyć!

Pewnie też nie raz chciałaś/chciałeś mieć osobistego asystenta? Takiego kogoś, kto będzie za was notował, jak będzie trzeba, to podpowie, a w wolnej chwili zrobi zdjęcie lub coś namaluje. No to teraz mogę Ci pokazać, gdzie takiego asystenta znaleźć, jak go wykorzystać i jak się z nim dogadać.

To najlepszy (jeśli już nie trochę zapóźniony) moment na opanowanie podstaw pracy z wykorzystaniem sztucznej inteligencji (AI). Jeśli szukasz takiego szkolenia lub innych z zakresu sensownego stosowania nowych technologii w edukacji, to jestem przekonany, że jest to obszar, w którym możemy współpracować. Prowodzę szkolenia Rad Pedagogicznych, kursy i konsultacje. Pełną ofertę wraz z aktualnym cennikiem pobierzesz poniżej.

Kontakt

Zarezerwuje termin i temat szkolenia już teraz, bo zostało coraz mniej wolnych. Napisz do nas na kontakt@akademiapanabelfra.pl lub zadzwoń na numer +48 505 988 139.

Dodaj komentarz